Let op! Geld lenen kost geld
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid 115 First Edition Rijklaar + Fabrieksgarantie Henk Jongen Auto's in Helmond,  a - AutoWereld.nl
 
€ 30.950
3.380 km

Algemeen

Prijs € 30.950
Prijs excl. BTW € 25.783 excl. BTW
Bouwjaar 2025
Kilometerstand 3.380 km
Brandstof Hybride
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 18 juni 2029
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken KBZ-90-G
Datum deel 1 18-06-2025 (import)
Topsnelheid 170 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,20 sec
Motorvermogen 85 kW (116 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 1490 cc
Energielabel A
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Grijs metallic
Gewicht 1165 kg
Trekgewicht max 750 kg
Trekgewicht onger. 550 kg
Verbruik (±) 1 op 22
Introductiejaar april 2024
Meer modelinformatie

Aanbieder

Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.
Kanaaldijk Z.W. 7

5706LD Helmond

0492-537150

www.henkjongen.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • ESP
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
  • Trekhaak
Exterieur
  • Spoiler
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Garanties

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2024 - jul. 2025

Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 141 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm

Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot: 103 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Standaard: € 0,- Onderhoudsbeurt, Nieuwe APK keuring, 12 maanden Bovag-garantie, Verzekeringsofferte van Actua, Volle tank brandstof, Professioneel poetsen, Gratis te naam stelling

Productveiligheid
Fabrikant: Automobielbedrijf Henk Jongen B.V. Kanaaldijk Z.W. 7 5706LD HELMOND, NL 0492-537150 http://www.henkjongen.nl info@henkjongen.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit

Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening

Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Isofix
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd

Milieu
- Start/stop systeem

Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning

Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Financiering mogelijk
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- Henk Jongen Auto's al 50 jaar service zoals 't hoort!
- Inruil altijd mogelijk
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel

= Bijzonderheden =

Rijden als nieuw? Dan is deze Toyota Yaris Cross een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Toyota Yaris Cross heeft het allemaal! Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 3381 kilometer heeft gereden sinds 2025. Deze SUV is uitgerust met een benzinemotor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, dakspoiler en in hoogte verstelbare passagiersstoel.

Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem (met DAB!) en het full map navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. De uitrusting van deze auto is met automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur behoorlijk compleet.

De Toyota Yaris Cross is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Toyota in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Bedankt voor uw interesse in deze auto. Welkom bij autobedrijf Henk Jongen, onderdeel van Bosch Car Service. We zijn een familiebedrijf gevestigd in Helmond en al rruim 50 jaar gespecialiseerd in het verkopen van nieuwe en gebruikte auto’s en bedrijfswagens. Uw auto wordt bij ons met zorg rijklaar gemaakt in onze eigen werkplaats en ook daarna kunt u rekenen op uitstekende service.
Koopt u een occasion bij Henk Jongen Auto’s dan weet u precies waar u aan toe bent. We bieden u volop keuze in prijs, garantie en service zoals het hoort. Bij iedere auto op deze site staat onze vaste rijklaar-prijs inclusief 12 maanden Bovag-garantie.
Standaard – € 0,-
Nieuwe APK (indien nodig)
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
12 maanden Bovag-garantie (vanaf 4.500,- en max 150.000 km)
Inruilwaarde op basis van Autotelex
Verzekeringsofferte
Volle tank brandstof
Professioneel poetsen
Te naam stelling
Autobedrijf Henk Jongen is uitstekend bereikbaar dankzij goede verbinding vanuit diverse uitvalswegen zoals de A67 (Eindhoven – Venlo), A270 (Eindhoven – Helmond) en N279 (Veghel – Den Bosch). NS-station Helmond bevindt zich op loopafstand.

Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Automobielbedrijf Henk Jongen B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken