
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid 115pk AUT Executive | Trekhaak | Panoramadak | JBL Audio | Head-up display
Algemeen
| Prijs | € 27.950 |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 16.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-691-BG |
| Datum deel 1 | 10-01-2023 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | (1G3) |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 417 x 177 cm
Wielbasis: 256 cm
Gewichten
GVW: 1.690 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 113 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Seat Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): SEAT Approved Occasion
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Deze Toyota Yaris is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)
Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je auto van 12 maanden Pouw-garantie.
Wanneer kom je bij ons langs?
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























