
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Adventure Limited | Head Up Display | Stoelverwarming | Dodehoek detector |
Algemeen
| Prijs | € 30.945 |
| Bouwjaar | Februari 2024 |
| Kilometerstand | 64.148 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KHL-89-N |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - jun. 2024
Technische informatie
Vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Heemskerk Rijksstraatweg 38 1964LJ HEEMSKERK, NL 0251225391 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Geavanceerde techniek, waarbij een verbrandingsmotor samenwerkt met een elektromotor, zorgt dat deze auto geweldige prestaties neerzet en toch zuinig is met brandstof. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Tot de uitrusting van deze Toyota behoren ook halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting, zwarte hemelbekleding, in hoogte verstelbare passagiersstoel en LED-achterlichten.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze Toyota Yaris Cross is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Jij verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Met keyless entry kun je portieren ontgrendelen zonder dat je de sleutel in je hand houdt. Ook navigatiesysteem, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook zijn aan boord.
Belangrijke ritfuncties permanent in uw zichtveld: dat is het voordeel van de head-up display.
Om deze auto echt te ervaren, moet je beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























