
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Explore Automaat|Trekhaak| Orgineel Nederlandse auto|navigatie
Algemeen
| Prijs | € 30.995 |
| Bouwjaar | April 2024 |
| Kilometerstand | 7.074 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-216-HS |
| Datum deel 1 | 17-04-2024 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ash grey metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1150 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 420 x 177 cm
Wielbasis: 256 cm
Gewichten
GVW: 1.690 kg
Interieur
Interieur: Luxe stof in khaki design ‘explore’, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: Auto Moret 1-jaar garantiepakket
Garantie: 20.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleveringspakket Standaard:
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
- 12 maanden BOVAG-garantie
- 12 maanden mobiliteitsservice
- Poetsen
- APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Auto Moret 1-jaar garantiepakket (12 maanden garantie, 20.000 km garantie); Nieuwe APK; + resterende fabrieksgarantie (indien van toepassing)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- voorstoelen verwarmd
- + resterende fabrieksgarantie (indien van toepassing)
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale airbag voor
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- geluidsimulator
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak met afneembare kogel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Al 60 jaar staan wij in Zeeland bekend als de kwaliteitsdealer waar vakmanschap en persoonlijke aandacht samenkomen. Vanuit onze twee vestigingen helpen we u met oog voor u als klant, oog voor kwaliteit en oog voor emotie – want bij ons draait het om meer dan alleen een auto.
Elke occasion bij Auto Moret wordt met zorg voorbereid en compleet afgeleverd. Standaard ontvangt u 12 of 24 maanden BOVAG-garantie, een onderhoudsbeurt, APK-keuring, een professionele poetsbeurt én een mobiliteitsservice-abonnement, zodat u altijd en overal met een gerust gevoel op weg kunt.
Onze auto’s zijn zorgvuldig gecontroleerd, beschikken over een volledige onderhoudshistorie en worden geleverd met de service en betrokkenheid die u van ons mag verwachten. Bij Auto Moret draait het niet alleen om de auto, maar om uw rijplezier en vertrouwen.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























