
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid First Edition | Dealeronderhouden |
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Prijs excl. BTW | € 22.390 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 36.676 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJJ-17-T |
| Datum deel 1 | 25-11-2022 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Red (rood metallic) |
| Gewicht | 1150 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - jun. 2024
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 85 kW (116 PK)
Vermogen elektromotor(en): 59 kW (80 PK)
Vermogen brandstofmotor: 68 kW (92 PK)
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 177 x 160 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman s-Gravenzande Monsterseweg 121 2691JE 'S-GRAVENZANDE, NL 0174412492 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Nachtzicht-assistent
- Verkeersbord detectie
Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
= Bijzonderheden =
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij jou past. Deze Toyota Yaris Cross heeft 36676 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2022. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Ga samen met je bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Had je de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services check je het overal en altijd. In deze auto beschik jij natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. Je bedient dit veilig via het stuurwiel. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
De automatische veiligheidssystemen in deze Toyota fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Toyota. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. De auto is ook uitgerust met nachtzichtassistentie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en je kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Bel nu voor een afspraak en overtuig jezelf.
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























