
Toyota Yaris Cross - Executive 1.5 Hybrid | Blindspot | HUD | Climate | Camera | Cruise |Two-Tone Black |
Algemeen
| Prijs | € 24.845 |
| Prijs excl. BTW | € 20.587 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2022 |
| Kilometerstand | 79.044 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJS-80-Z |
| Datum deel 1 | 10-11-2022 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Ultra Silver metallic Two Tone Black (gr |
| Gewicht | 1190 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Basiskleur: grijs / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- afwijkende dakkleur
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Ultra Silver metallic (1F7)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- keyless start
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- dodehoek detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Thuiskomer
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
De Afleveringskosten voor deze Auto zijn € 595,-
Dit omvat: | Volledig poetsen | Onderhoud volgens schema | Minimaal 1 jaar APK | 12 Maanden Bovag-Garantie |
Voor meer informatie of het boeken van uw proefrit: verkoop@garagehendriks.nl
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























