
Toyota Yaris Cross - Hybrid Dynamic Winterpack en Safety Pack
Algemeen
| Prijs | € 22.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 56.910 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 22-04-2022 |
| Motorvermogen | 68 kW (92 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grey Metallic, Gray, Mid Black (grijs me |
| Gewicht | 1170 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 170 km/u
Accu: 4 kWh, Conditie: 0%
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 2.560 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 65 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: VETOS Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Identificatie
Referentienummer: 1550
Overige informatie
Soort accu: LIION
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Smartphone-Integratie x-connect (Apple CarPlay en Android Auto)
- Audiosysteem: Multimedia Toyota Touch
- Bluetooth-interface
- Bluetooth-interface
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- DAB-Tuner (Radio-ontvangst digitaal)
- Multimedia Display (9,0 Inch)
- Service-systeem: MyT-Connected Services
- Smartphone-Integratie x-connect (Apple CarPlay en Android Auto)
Exterieur
- Achterlichten LED
- Beglazing achter verduisterd
- Buitenspiegel automatisch electr. inklapbaar
- Buitenspiegel automatisch electr. inklapbaar
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Bumper Wagenkleur
- Dakantenne
- Metallic-lak
- Mistlamp LED
- Zijruiten achter en Achterruit donker getint (Privacy Glass)
Extra
- Bandenreparatieset
- Interieur filter Stof- en pollenfilter met Actief-koolstoffilter
- Matrix-LED-koplamp (Adaptive koplamplicht)
- Parkeerhulp Intelligent Park Assist
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Adaptive groot licht assistent (Adaptive High-Beam System, AHS)
- Rijassistent-systeem Dode hoek-assistent (BLIS)
- Ruitenwisserontdooisysteem voor
- Safety-pakket
- Smart Connect-pakket
- Start-/stop-knop
- Stuurbekrachtiging elektrisch
- Traploze automatische transmissie - Multidrive ECVT
- USB-interface
- Winterpakket
Interieur & Comfort
- Actieve hoofdsteunen voor
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Raamopener elektrisch voor + achter
- Stoelbekleding/kussens: Stof
- Stoelverwarming voor
- Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Stoel voor rechts hoogteverstelbaar
- Stuur (Leer)
- Stuur verwarmbaar
Veiligheid & Techniek
- Afstandsbediening voor Centrale vergrendeling
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Automatische begeleidingsfunctie van de verlichting (Follow me home, FMH)
- Centrale vergrendeling / Startsysteem Smart-Key, Entry & Drive
- Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol) met Afstandsregeling
- Elektr. remkrachtverdeling
- Elektron. stabiliteitsprogramma met Aandrijfslipregeling (VSC met TRC)
- Handsfree-installatie Bluetooth
- Handsfree-installatie Bluetooth
- Hoofdairbag-systeem
- Isofix-kinderzit-systeem
- Koplamphoogteregeling automatisch
- Parkeerhulp voor en achter
- Parkeerrem elektrisch (EPB)
- Rijassistent-systeem Eco-indicator voor zuinig rijden
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent (Dimautomaat Rijlicht, AHB)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent (Dimautomaat Rijlicht, AHB)
- Rijassistent-systeem Hill-start Assist Control (HAC)
- Rijassistent-systeem Pre-Collision-System (PCS)
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie (LDA)
- Rijassistent-systeem Veiligheidssysteem Toyota Connect met automatisch Noodoproep (eCall)
- Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning (RSA)
- Rijassistent-systeem Vermoeidheidsdetectiesensor
- Snelheidsbegrenzersysteem
- Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels achter
- Waarschuwingssysteem voor Veiligheidsgordels voor
- Zij-airbag voor
Verlichting & Techniek
- Dagrijlicht LED
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Keurige Toyota Yaris Cross 1.5 hybride Dynamic met winterpack ( verwarmde voorstoelen, stuurwiel verwarming, wisserbladen ontdooiing ) + Safety Pack ( parkeersensoren voor en achter, MATRIX led verlichting en blind spot monitor ). Deze auto is afkomstig van 1e eigenaar en keurig dealer onderhouden. Schadevrij, rookvrij. Verder beschikt deze zeer complete Yaris Cross over: automatische airco, parkeerhulp camera, all season banden, keyless entry, Apple carplay/Android auto, ISOFIX, privacy glas, adaptive cruise control en nog veel meer luxe. Wij leveren u deze prachtige Toyota Yaris Cross volgens onze strenge Jan Bakkes norm: met afleveringsbeurt volgens schema, nieuwe apk keuring, 12 maanden BOVAG garantie, 12 maanden Pechhulp met Europadekking, volledig gepoetst en een halve tank brandstof. Wij hanteren geen kosten rijklaar maken!
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























