Toyota Yaris - 1.3-16V VVT-i Sol AUTOMAAT SCHADE AUTO-EXPORT - AutoWereld.nl
 

Toyota Yaris - 1.3-16V VVT-i Sol AUTOMAAT SCHADE AUTO-EXPORT

2000, Benzine, Automaat, Hatchback, Grijs
€ 500
224.600 km

Algemeen

Prijs € 500
Bouwjaar 2000
Kilometerstand 224.600 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 4
APK Ja, tot 31 augustus 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken 48-GH-KS
Datum deel 1 16-11-2000
Topsnelheid 175 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 12,10 sec
Motorvermogen 63 kW (86 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1299 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Grijs metallic
Gewicht 900 kg
Trekgewicht max 900 kg
Trekgewicht onger. 400 kg
Verbruik -
Introductiejaar augustus 1999
Meer modelinformatie

Aanbieder

DrOranjeSnor
Hugo de Vriesstraat 1

2152CT Nieuw-Vennep

0627386829

https://droranjesnor.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Startonderbreker
Comfort
  • Boordcomputer
  • Elek. bedienbare ramen
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/cassette-speler
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 175 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.360 kg
Afmetingen (LxBxH): 362 x 166 x 150 cm
Wielbasis: 237 cm

Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 3

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)

Staat
Aantal sleutels: 1

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen
- Verstelbare stuurkolom

Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Veiligheid
- Airbag passagier

= Bijzonderheden =

AUTOMAAT, GEEN AIRCO, VOORSCHADE GEHAD >>> EXPORT
EERSTE FOTO`S NA DE SCHADE, LAATSTE FOTO`S VOOR DE SCHADE (TER INFO)
Let op! "Laagste prijs" is niet het juiste woord, maar "beste prijs" wel! (Naast de auto, als u hem leuk vindt...)

Wij leveren Toyota’s, Lexus’ en Honda’s standaard af met drie maanden garantie op de motor en versnellingsbak, en zes maanden op de hybride batterij (als het een hybride is). Dit geldt niet voor auto’s die zijn benoemd als "voor export/handel" of "geen garantie".

Wij controleren en, indien nodig, vervangen motorolie, filters, koelvloeistof, ruitenwissers en banden. Kortom: wij maken de auto's rijklaar.

LET OP! NIET ALLE AUTO`S OP MARKTPLAATS GEADVERTEERD. KIJK MAAR NAAR WEBSITE ( droranjesnor.nl ) VOOR ALLE AUTO`S!

Inkoop & terugkoop
Wij kopen Toyota’s en Lexus’ terug. Bij terugkoop houden we rekening met de nieuwe kilometerstand, gebruiksperiode, inkoop-verkoopbelasting en afleveringskosten (die al in de verkoopprijs zijn inbegrepen).

Garantievoorwaarden
Tijdens de garantieperiode moet de auto goed worden onderhouden:

Oliepeil regelmatig controleren (elke 10.000 km).
Olie en oliefilter vervangen (elke 15.000 km).
Hybride auto’s moeten regelmatig gereden worden: minimaal 1 keer per week en ten minste 20 km per keer.
Auto verkopen? Wij kopen!
Wij kopen hybride Toyota’s en Lexus’ in, van topstaat tot sloop. De staat van de auto is niet zo belangrijk: motorproblemen, hybride batterij, versnellingsbak of zelfs een ontbrekende katalysator zijn geen probleem!

Stuur ons het kenteken, kilometerstand, de staat van de auto en een paar foto's. U ontvangt dan zo snel mogelijk het beste bod (Inruilen is beperkt mogelijk, meeste keer alleen Toyota of Lexus). Ruilen met andere merken kan helpen bij het verkrijgen van een sloopvrijwaring, maar het is het beste om de auto zelf te verkopen als deze nog van hoge waarde is.

Vrijwaring kan snel, online en 24/7.
Betaling
**Minimaal 65% van het verkoopbedrag dient via de bank worden betalen (Uiteindelijk max. 2999 euro mag contant worden betalen)! Biljetten van 100, 200 en 500 euro mag niet meer geaccepteerd bij de betalen (Die zijn geaccepteerd als bewijs van de criminaliteit door de politie/overheid).**

Over ons
Wij streven naar een duurzame relatie met onze klanten. Daarom maken we auto’s rijklaar waar mogelijk. Als er iets niet in orde is, laten we dit duidelijk en eerlijk weten. Onze auto’s zijn niet nieuw, maar wél betrouwbaar.

Tweedehands auto’s kunnen altijd gebreken hebben. Bij grote problemen (zoals motor-, versnellingsbak- of hybride batterijproblemen) proberen wij te helpen. Kleine problemen, zoals lichte geluiden bij het remsysteem of geluidsisolatie, lossen we op als het mogelijk is, maar die zijn niet essentieel.

Koffie, thee en hapjes zijn altijd gratis. Onderhoud is welkom, maar buiten garantie is dit een betaalde dienst.

Inkoop, verkoop & ruil
Wij kopen en ruilen hybride Toyota’s! Andere Toyota- en Honda-modellen zijn meestal ook interessant. Bij andere merken hangt het vooral af van de prijs.

DrOranjeSnor

Hoeveel kost een Toyota Yaris verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met DrOranjeSnor

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken