Let op! Geld lenen kost geld
Toyota Yaris - 1.5 82kw Airco 37.372 km - AutoWereld.nl
 

Toyota Yaris - 1.5 82kw Airco 37.372 km

2018, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Bruin
€ 5.550
37.372 km

Algemeen

Prijs € 5.550
Bouwjaar 2018
Kilometerstand 37.372 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 16 oktober 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 01-10-2018
Motorvermogen 82 kW (111 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud 1496 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Bruin
Oorspronkelijke kleur Bruin
Gewicht 1115 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Auto-Didact Schadeauto's
Noordeinde 59-A

2761BR Zevenhuizen

0795933229

www.auto-didact.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Elek. bedienbare ramen
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Emissieklasse: Euro 6
Schadeopmerkingen: * kan rijdend mee,alle airbags oké,coolers oké,motor loopt,recht op de wielen,Interieur:,erg netjes geen gaten of beschadigingen,schade:,voor en achterzijde,vervangen:,Achterklep,achtertussenpaneel,achterlicht links buiten,achterlicht rechts binnen,achterbumper,repareren:,rechts achterscherm klein deukje,front misschien iets richten,motorkap uitdeuken,voorbumper spuiten,
BPM: De getoonde prijs is exclusief BPM
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Referentienummer: 30909

= Aanvullende opties en accessoires =

- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch bedienbare ramen voor
- Euro 6
- sleutels compleet
- verstelbaar stuurwiel

= Bijzonderheden =

compleet kenteken,

Voor vragen kunt u altijd contact op nemen met: Dicko 06 3931 6183 (FR NL ENG DE), BANK ABN Amro 52 84 94 422 BIC Swift ABNANL2A IBAN nummer NL09ABNA0528494422 AUTO-DIDACT de Supermarkt voor schade auto's. Kom gerust eens langs om te kijken! Ook voor advies. Wij helpen u graag en de koffie staat altijd klaar. Er staan op ons terrein altijd 200 auto’s in voorraad. Wij spreken NEDERLANDS We speak ENGLISH Wir sprechen DEUTSCH Nous parlons FRANCAIS Heeft u problemen met het transport: wij kunnen de auto eventueel bij u op locatie brengen. Kijk voor ons adres openingstijden route en andere informatie op onze site www.auto-didact.nl. Ook op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Op woensdag hebben wij onze koopavond en zijn wij aanwezig tot 19:00 uur. Het hierboven genoemde schade omschrijving is een zo goed mogelijke indicatie op basis van zichtbaarheid en zonder demontage van delen.  Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Auto-Didact niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

Hoeveel kost een Toyota Yaris verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto-Didact Schadeauto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken