
Triumph TR6 - Overdrive "In Magenta" "In Magenta" - AI says": psychedelic purple-pink that stands out fr
Algemeen
| Prijs | € 38.500 |
| Bouwjaar | 1974 |
| Kilometerstand | 17.906 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TR-47-99 |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | - |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Paars |
| Oorspronkelijke kleur | Paars |
| Gewicht | - |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Extra informatie
Tellerstand: 11.126 mijlen
Interieur: Zwart, Skai
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com info@gallery-aaldering.com
De Triumph TR6 behoort tot de klassieke sportwagens. Lange motorkap, korte achterkant, twee stoelen en een zescilinder voorin. De formule is eenvoudig en juist daarom zo goed.
De TR6 verscheen in 1969 als opvolger van de TR5 en kreeg een volledig nieuw uiterlijk. Onderhuids bleef Triumph dicht bij het vertrouwde concept. Een apart chassis, onafhankelijke wielophanging, handgeschakelde versnellingsbak en natuurlijk de bekende 2,5 liter zescilinder.
Wij zijn van mening dat een auto zoals deze best een uitgesproken kleurstelling mag hebben. Dat geeft diversiteit aan het algehele straatbeeld. Deze Triumph is gewoonweg prachtig te noemen in het paars. Bekijkt u de foto’s eens op onze website en u krijgt waarschijnlijk een goede impressie.
Deze TR6 werd volledig gerestaureerd en gereviseerd. De carrosserie en chassis zijn compleet van elkaar gescheiden geweest, waarna werkelijk alles werd aangepakt, gerestaureerd, opnieuw opgebouwd en vervolgens weer samengebracht. Geen opfrisbeurt met een nieuwe laklaag, maar een restauratie waarbij de auto daadwerkelijk vanaf de basis opnieuw is opgebouwd. Het resultaat mag er zijn.
De Magenta lak verkeert in bijzonder fraaie staat en geeft de TR6 precies het soort uitstraling dat bij een Britse roadster uit de jaren zeventig hoort. Een beetje brutaal, een beetje extravagant en vooral totaal niet geïnteresseerd in de vraag of iedereen het mooi vindt. Wij toevallig wel, maar dat is u misschien al duidelijk geworden.
Het zwarte interieur vormt daar een prachtig contrast mee. De stoelen, bekleding, instrumenten en het klassieke dashboard presenteren zich bijzonder verzorgd. Ook het chroom rondom de auto verkeert in zeer goede staat en de verchroomde spaakwielen maken het geheel helemaal af. En dan hebben we het nog niet over het rijden gehad.
Start de zescilinder en het verhaal wordt nog beter. De motor levert genoeg koppel, reageert enthousiast en past perfect bij het lichte, directe karakter van de auto. De besturing voelt verrassend scherp aan en met de kap omlaag zit u precies waar een TR6 het liefst wordt gebruikt: midden in de buitenlucht. Daar helpt de roestvrijstalen uitlaat overigens uitstekend bij. Niet overdreven luid. Wel aanwezig op de goede manier.
De TR6 was nooit bedoeld als de meest verfijnde sportwagen ter wereld. Dat is juist zijn charme. Hij voelt dan ook mechanisch, direct en levendig aan. U rijdt hem niet alleen met uw handen, maar ook een beetje met uw oren en humeur.
Een volledig gerestaureerde Triumph TR6 uit 1974, uitgevoerd in Magenta met zwart interieur, spaakwielen en een heerlijke zescilinder. Serieus gerestaureerd. Volstrekt niet serieus om mee te rijden. En zo hoort het. Neem vandaag nog contact op met Gallery Aaldering en ontdek deze TR6 zelf. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd, vraag naar de mogelijkheden.
Hoeveel kost een Triumph TR6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























