
Volkswagen Crafter - Bestel 32 2.5 TDI L4H3
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Prijs incl. BTW | € 2.950 |
| Bouwjaar | Juli 2007 |
| Kilometerstand | 413.607 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 55-VHR-9 |
| Datum deel 1 | 05-07-2007 |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2459 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2650 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Crafter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
Extra informatie
Volkswagen Crafter Bestel 32 2.5 TDI L4H3
- Kenteken: 55-VHR-9
- Merk: Volkswagen
- Model: Crafter Bestel
- APK tot: 19-02-2027
- Tellerstand: 413607 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Automaat
- Motorinhoud: 2459 cc
- Aantal cilinders: 5
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 2650 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 218 cm
- Laadruimte hoogte: 214 cm
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot volledig
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
let op!!!!! bouwt druk op in het koelsysteem!!!!!
voor info bellen :06-51385133
www.drijberautos.nl
info@drijberautos.nl
Drijberautos
Parmentierstraat 19
7903 TN Hoogeveen
Mobiel: 06-51385133
Fax: 0528-232063
E-mail: info@drijberautos.nl
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 9.00 uur t/m 17.30 uur
Zaterdag: 9.00 uur t/m 15.00 uur
of volgens afspraak.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Crafter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761763256/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)








![Jeep Compass - 2.0 Limited [ NAP leder navigatie cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761797228/240x180/jeep-compass-2-0-limited-nap-leder-navigatie-cruise.jpg)





