
Volkswagen e-Transporter - Life L2H1 218PK | Airco | Trekhaak | Radio | Parkeerhulp voor + achter | Camera | Bijrijde
Algemeen
| Prijs | € 45.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 55.539 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 5.001 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 april 2030 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-04-PGN |
| Datum deel 1 | 07-04-2026 |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Light grey-metallic (H9) |
| Gewicht | 2192 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Kraaivenstraat 4
5048AB Tilburg
013-5395050
www.vanmosselbedrijfswagencentrum.nl
Vergelijkbare Volkswagen e-Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 383513
Productienummer: 383513
Technische informatie
Koppel: 415 Nm
Aandrijving
Actieradius: 314 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Topsnelheid: 150 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 545 x 203 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 3.350 kg
Accu
Accu: 64 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 125 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 0 uur en 38 minuten
Functioneel
Inhoud laadruimte: 9.000 l
Interieur
Interieur: (FC), Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 201 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges bedrijfswagens (inbegrepen):
- Geldige APK
- 6 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Van Mossel Servicepakket Plus Bedrijfswagens (€ 995 ex BTW meerprijs):
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Onderhoudsbeurt
- Minimaal 6 maanden APK
- Vloeistoffen bijgevuld
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges bedrijfswagens"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Climatronic climate control, 1-zone (KC0)
- Cruise control systeem met voorspellende snelheidsbegrenzer (8T5)
- LED koplampen met LED-dagrijverlichting (8IT)
- Lendesteun voorstoelen (7P4)
- parkeersensor achter
- passagiersstoel
- 1 USB-A en 1 USB-C aansluiting in cabine (U9A)
- 12" Digitaal instrumentarium (8YQ)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bestuurders- en bijrijderssairbags met uitschakelbare bijrijderssairbag (4UR)
- Centrale vergrendeling met Keyless Start, zonder SAFELOCK (4F0)
- Dynamische verkeerstekenherkenning met spookrijderswaarschuwing (QR4)
- eCall noodoproepsysteem (NZ2)
- Elektrische bijverwarming (6CE)
- Elektrisch verstel- en verwarmbare spiegels (6XN)
- Elektronische Stabiliteitscontrole ESC en elektromechanische rembekrachtiger (1AF)
- Grootlichtassistent "Light Assist" (8G1)
- LED achterlichten (8SA)
- Multifunctioneel stuurwiel (1MA)
- Noodremassistent met voetgangers- en fietserherkenning, uitwijkondersteuning en bij tegemoetkomend verkeer tijdens het afslaan (8J1)
- oplaadmogelijkheid
- Radiosysteem 13" met draadloos App-Connect (7Q0)
- Rijstrookbehoudassistent (Lane Assist) (7Y3)
- Scheidingswand hoog, metaal (3CT)
- Trekhaak, vast (1M3)
- unikleur/pastel
- Voorruit van gelaagd glas, warmtewerend en verwarmbaar (4GW)
= Bijzonderheden =
Dit betreft een B2B prijs. VOOR MEER INFORMATIE KUNT U BELLEN MET VAN MOSSEL BEDRIJFSWAGENCENTRUM TILBURG 013-5395050 (vragen naar verkoop) of mailen naar bwctilburg.sales@van-mossel.nl.
Dé specialist in Volkswagen Bedrijfswagens
Welkom bij Van Mossel Volkswagen Bedrijfswagencentrum in Tilburg. Bij ons profiteert u van het grootste aanbod nieuwe én jong gebruikte bedrijfswagens onder één dak.
Deze scherp geprijsde wagen staat klaar voor direct gebruik. Uw huidige auto inruilen? Wij verzorgen graag een vrijblijvende taxatie voor u.
- Locatie: Kraaivenstraat 4, 5048 AB, Tilburg
- Website: www.vanmossel.nl/volkswagen-bedrijfswagens
Let op: Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, zijn de specificaties onder voorbehoud van eventuele wijzigingen of fouten.
Hoeveel kost een Volkswagen e-Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































![Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybride 225pk Shine Aut. [ Panoramadak 360°Cam Adapt.cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I762131420/240x180/citroen-c5-aircross-1-6-plug-in-hybride-225pk-shine-aut-panoramadak-360-cam-adapt-cruise.jpg)

















