
Volkswagen Fox - 1.2 Trendline Airco Met 1 Jaar APK
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 184.278 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 22 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JZ-655-G |
| Datum deel 1 | 05-04-2007 (import) |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,50 sec |
| Motorvermogen | 40 kW (54 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 973 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 17,5 s
Topsnelheid: 148 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 383 x 166 x 154 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Meeneemprijs
OPENINGSTIJDEN:
Zaterdag van 10:00 uur tot 16:00 uur
Verder geopend alle dagen ( behalve zondag ) op afspraak : 06-27304933
Inruil is Mogelijk
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aan de inhoud van de website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Volkswagen Fox verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























