
Volkswagen Golf Cabriolet - 1.4 TSI 160PK Highline NW Ketting/Led
Algemeen
| Prijs | € 7.900 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 155.840 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KT-694-B |
| Datum deel 1 | 29-02-2012 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Pure White (wit metallic) |
| Gewicht | 1384 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Golf Cabrio 1.4 TSI 160PK Highline NW Ketting/Led
- Kenteken: KT-694-B
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf
- APK tot: 04-03-2027
- Tellerstand: 155840 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit Metallic
- Kleurnaam: Pure White
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CAV
- Vermogen: 118 kW / 161pk
- Ledig gewicht: 1384 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 226 - 247 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
- Velgmaat: 18 inch
Pakket: Advance pakket
- Bi-xenon koplampen
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
Pakket: Dynamic pakket
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Extra getint glas achter
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Pakket: Winter pakket
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Leder pakket
- Lederen interieur
- Lederen sportstoelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Executive pakket
- Alarmsysteem
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Axiaal verstelbaar stuur
- Bandenreparatiekit
- Bandenspanningscontrole
- Bekerhouders
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegelpakket
- Carbon delen
- Elektrisch bedienbare cabrioletkap
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-map kleurenscherm
- Gescheiden climate control
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- In hoogte verstelbare koplampen
- In hoogte verstelbare voorstoelen
- Inklapbare buitenspiegels
- Knie airbag(s)
- Koplampsproeiers
- Lederen sport stuurwiel
- Passagiersairbag
- Spraakbesturing
- Surround Sound System
- Touch screen kleurenscherm
- Xenon verlichting
- Zetelbekleding leder / ProLuxe
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
VERKOCHT VERKOCHT VERKOCHT
Smit Automobielen B.V.
Voorschoterweg 17
2235SE Valkenburg
0714077355
info@smitautos.nl
www.smitautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Cabriolet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























