
Volkswagen Golf Cabriolet - 1.4 TSI Airco Cruise
Algemeen
| Prijs | € 8.350 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 147.202 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JTS-65-T |
| Datum deel 1 | 22-09-2015 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1356 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 197 km/u
GVW: 1.356 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Rood
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronisch sperdifferentieel
- LED achterlichten
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Deze Volkswagen Golf Cabriolet komt uit 2015, werd geleverd van 25-05-2015 tot 31-01-2016 en kostte toen € 40.082,-., is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 110 kW (150 PK) en een cilinderinhoud van 1395 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 208 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 8,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 1319 kg. De APK is geldig tot 22-09-2019 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Cabriolet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























