
Volkswagen Golf Cabriolet - 1.8 Automaat|Stoelverwarming|Elektrisch Dak|Elektrische Ramen
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Kilometerstand | 176.383 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 18 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NS-PS-84 |
| Datum deel 1 | 14-03-1996 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 1995 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 170 x 140 cm
Wielbasis: 248 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 2
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Verwarmde voorstoelen
= Bijzonderheden =
Graag bieden wij u deze nette Volkswagen Golf Cabriolet 1.8 uit 1996 aan. Deze Volkswagen Golf is een automaat en voorzien van extra opties, denk onder ander aan: Stoelverwarming, Elektrisch Dak, Elektrische Ramen en meer.
Kijk voor een uitgebreide fotoreportage op onze website www.busbart.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Cabriolet verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























