
Volkswagen Golf Plus - 1.2TSI Trendline✅️Dsg✅️Airco✅️
Algemeen
| Prijs | € 5.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 188.017 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-SJL-5 |
| Datum deel 1 | 11-10-2011 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1300 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Golf Plus1.2TSI Trendline✅️Dsg✅️Airco✅️
- Kenteken: 77-SJL-5
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf Plus
- APK tot: 10-02-2027
- Tellerstand: 188017 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1198 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1300 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Met deze prachtige Duitse auto geniet u van grensverleggende technologie, uiterst comfortabele rijeigenschappen en een indrukwekkende bouwkwaliteit. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Golf Plus ziet er dan ook uit als nieuw. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie.
De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. Ook met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf Plus is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Volkswagen in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Auto verkopen?
U kunt bellen en mailen naar ons met foto's van uw auto. Wij taxeren en geven het hoogste bod en natuurlijk kopen wij uw sloop verklaard auto's ook voor de export.
Bij ons krijgt u minimaal EUR.99,- voor uw sloop auto...
Auto Financieren?
Voor maar minimaal EUR.49,- per maand ? Let op! Geld lenen kost geld.
! Zondag op afspraak !
Kan ook Bellen !!! 0643412767 !!!
Staal Cars
3e Industriestaat 9 & 13
3133EJ Vlaardingen
0643412767
0105036120
staalcars@gmail.com
www.staalcars.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























