
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI 161PK Highline Leder | Trekhaak | Stoelverwarming | Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 4.450 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 197.208 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 53-JSZ-1 |
| Datum deel 1 | 18-08-2009 |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | KASCHMIRBRAUN-METALLIC (bruin metallic) |
| Gewicht | 1381 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 214 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (3): Geldige APK keuring Tenaamstelling Vloeistoffen controle
Dit afleverpakket bevat: 3 Maanden garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische lendesteunen
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- 3 Maanden garantie
- Leder-pakket (Elektrische lendesteunen, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Winter-pakket (Koplampreiniging, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Het zijn de unieke kwaliteiten van een Volkswagen die zorgen dat hun berijders zo trouw zijn aan het merk. Dat blijkt ook weer bij deze Golf Plus, met zijn doordachte ontwerp en zijn hoogwaardige bouwkwaliteit. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Golf Plus ziet er dan ook uit als nieuw. Met een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak beschikt deze Volkswagen over uitstekende prestaties. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, elektrisch verstelbare lendensteun en verwarmde ruitensproeiers.
Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Volkswagen zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Deze Volkswagen is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! En deze auto heeft ook lederen sportstuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
De auto is te koop voor de vraagprijs, dit betreft een meeneemprijs zonder garantie.
Voor meer informatie en de beschikbaarheid neemt u contact met ons op via T. 033-4633939 of u mailt met info@slootweg.nl
Alle moeite is genomen om de informatie over deze occasion zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































