
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Comfortline
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 109.545 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 06 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 14-GJZ-5 |
| Datum deel 1 | 14-07-2008 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1334 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 176 x 158 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Zeer leuke Golf Plus met automatische versnelling en originele lage kilometerstand.
Boekjes aanwezig, onderhoudshistorie is deels ingevuld.
Rechtsachter een deuk in de dorpel.
Contante betalingen: sinds 1 januari 2026 geldt in Nederland een verbod op contante betalingen van € 3.000 of meer bij de aankoop- en verkoop van goederen. Bedragen boven de €3.000 accepteren wij enkel per bank.
Wij zijn 7 dagen per week open op afspraak, tussen 08:00-20:00 uur.
Voor een afspraak kunt u ons bereiken op 06 54 21 24 60.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































