
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Comfortline 79.000dkm leer Automaat Nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 79.193 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 88-PFJ-8 |
| Datum deel 1 | 21-01-2011 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1338 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 1.990 kg
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
= Bijzonderheden =
Zeer leuke Golf + te koop. Automaat! Nw apk. Origineel Nederlandse auto Met Nap. 79.000km Met leren bekleding. Zijn er niet veel van. Top auto met alles op en aan.
Alle inruil is mogelijk en bespreekbaar, ook uw caravan boot of motor
U kunt ook bij ons pinnen, en wij kunnen de auto op naam zetten.
Bel of mail ons voor dat u langs wilt komen en of deze occasion nog beschikbaar is
U betaald bij ons GEEN aflevering kosten!
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























