
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Comfortline automaat zeer nette auto
Algemeen
| Prijs | € 6.495 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 133.808 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GD-829-V |
| Datum deel 1 | 01-07-2010 (import) |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin metallic |
| Gewicht | 1399 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 214 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.010 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Advance-pakket (Bi-xenon koplampen, Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Koplampreiniging, Koplampreiniging, Mistlampen voor, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Wis-/was installatie voor koplampen)
= Bijzonderheden =
Zeer nette golf plus 1.4 automaat met clima cruise. Pdc spoetvelgen enze enz van binnen en buiten nette auto inruil is altijd mogelijk al
Onze prijzen zijn rijklaar
Wij hebben altijd 50 autos op vooraad al
Onze prijzen zijn rijklaar dus geen afleverkosten ook voor u financiering kan u bij ons terecht en ook voor onderhoud en apk
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























