
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Highline Automaat LPG-G3 Airco-Ecc Carplay
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | Januari 2010 |
| Kilometerstand | 163.645 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 01 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-KPB-4 |
| Datum deel 1 | 22-01-2010 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 340 - € 361 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Carplay Media
- Electrische ramen achter
Welkom bij SB-Automotive
Wij helpen u graag op een rustige en persoonlijke manier bij de aankoop van uw nieuwe auto.
Informatie & mogelijkheden
• U vindt ons naast de McDonald’s, achter Baum & KwikFit
• Inruil van uw huidige auto is mogelijk
• Facetime/video bezichtiging mogelijk op afspraak
• Direct contact via WhatsApp: 06-10715518
• Hulp bij verzekering en tenaamstelling mogelijk
• Garantie mogelijk in overleg
• Geopend van 10.00 tot 16.30 uur
• Buiten openingstijden op afspraak mogelijk tot 21.00
⸻
Interesse?
Spreekt deze auto u aan en wilt u hem graag in het echt bekijken?
U bent van harte welkom om de auto rustig te bezichtigen en eventueel een proefrit te maken.
Wilt u eerst online kennismaken met ons en de auto? Dan is een Facetime/video bezichtiging uiteraard ook mogelijk, waarbij wij de auto uitgebreid aan u kunnen laten zien.
Om teleurstelling te voorkomen raden wij aan vooraf even contact met ons op te nemen om te informeren of de auto waarin u interesse heeft nog beschikbaar is.
⸻
Prijs & aflevering
De geadverteerde prijs betreft een meeneemprijs op basis van zo meenemen.
Optioneel bieden wij diverse rijklaar aflevermogelijkheden aan vanaf €350,-, inclusief poetsen/polijsten, interieurreiniging, garantie, aflever controle, tenaamstelling en aanvullende servicemogelijkheden.
⸻
Bedankt voor uw interesse en graag tot ziens bij SB-Automotive.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








