
Volkswagen Golf Plus - 1.6 Comfortline
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 284.323 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 75-GBD-9 |
| Datum deel 1 | 23-05-2008 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1283 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Golf Plus 1.6 Comfortline
- Kenteken: 75-GBD-9
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf Plus
- APK tot: 13-02-2027
- Tellerstand: 284323 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BSE
- Vermogen: 75 kW / 102pk
- Ledig gewicht: 1283 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Ingetogen vormgeving, een veelzijdig interieur en moderne veiligheidssystemen zijn eigenschappen die u in elke Volkswagen terugziet. Waarom Volkswagen een goede keuze is, ervaart u zelf met deze Golf Plus. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Golf Plus, bijvoorbeeld. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De ruitenwissersnelheid wordt bij iedere bui perfect geregeld dankzij de regensensor. Deze Volkswagen is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Garage Mark Smits
Willige laagt 21
5757 PZ LIESSEL
0493-230001
mail@marksmitsautos.nl
marksmitsautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































































