
Volkswagen Golf Plus - 1.6 FSI Optive 3
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 242.675 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 54-XF-VN |
| Datum deel 1 | 02-05-2007 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.960 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 176 x 158 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Al onze auto`s worden afgeleverd met een nieuwe jaar Apk-keuring, 6 maanden garantie en een onderhoudsbeurt. (Vanaf € 3500,- en minder dan 150.000km)
Autobedrijf Raha
Penningweg 97
1507 DG Zaandam
Openingstijden:
Ma t/m Vrijdag van 09:00 tot 18:00 uur
Zaterdag van 10:00 uur tot :17:00 uur
Zondag`s alleen op afspraak
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























![Hyundai Tucson - 2.0i Style [ Nette Tucson ][Top Onderhouden ]](https://cdn.autowereld.nl/I762282957/240x180/hyundai-tucson-2-0i-style-nette-tucson-top-onderhouden.jpg)



































