
Volkswagen Golf - 2.0 SDI Turijn|5drs|Airco|Trekhaak|APK|NL|
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 269.797 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 41-RZ-JH |
| Datum deel 1 | 26-10-2005 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,70 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1227 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 16,7 s
Topsnelheid: 163 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 149 cm
Wielbasis: 258 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Deze Volkswagen Golf komt uit 2005, werd geleverd van 18-01-2005 tot 31-03-2006. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 55 kW (75 PK) en een cilinderinhoud van 1968 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 163 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 16,7 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,3 liter per 100 km en hij weegt 1227 kg. De APK is geldig tot 03-04-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 441,- per kwartaal.
Hermsen Auto's – gevestigd in Cuijk aan de Lange Beijerd 3
Wij staan voor u klaar om de juiste auto aan u mee te geven, of om uw voertuig van u in te kopen.
We zijn het grootste gedeelte van de tijd aanwezig in onze showroom om u te helpen, maar het kan voorkomen dat we onderweg zijn om mooie occasions voor u in te kopen.
Bel daarom altijd even van tevoren als u langs wilt komen om een auto te bezichtigen.
Onze openingstijden:
Maandag: 09:00 – 18:30 (22:00 telefonisch)
Dinsdag: 09:00 – 18:30 (22:00 telefonisch)
Woensdag: 09:00 – 18:30 (22:00 telefonisch)
Donderdag: 09:00 – 18:30 (22:00 telefonisch)
Vrijdag: 09:00 – 18:30 (22:00 telefonisch)
Zaterdag: 09:30 – 17:30 (22:00 telefonisch)
Zondag: 11:00 – 17:00 (22:00 telefonisch)
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























