
€ 13.900
| Prijs | € 10.850 |
| Bouwjaar | December 2015 |
| Kilometerstand | 227.490 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RG-419-V |
| Datum deel 1 | 03-12-2015 (import) |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1329 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.880 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 180 x 148 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal