
Volkswagen Golf - 2.0 TDI Style Automaat/Ambient/ACC
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 191.183 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-469-FL |
| Datum deel 1 | 08-12-2020 (import) |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1359 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 223 km/u
GVW: 1.960 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Bekleding: Velours
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 462 - € 483 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Aanhanger-assistent
- File-assistent
Wij bieden de mogelijkheid om uw huidige auto in te ruilen. Neem gerust contact met ons op via telefoon of WhatsApp voor een vrijblijvend inruilverzoek.
Berichten met de vraag Is de auto nog beschikbaar? beantwoorden wij niet. Zolang de advertentie online staat, is de auto beschikbaar.
Vanwege de drukte kunnen wij niet altijd berichten beantwoorden. Wij adviseren daarom om telefonisch contact met ons op te nemen. Houd er rekening mee dat wij regelmatig onderweg zijn bel daarom altijd vooraf om een afspraak te maken en de beschikbaarheid van de auto te controleren.
Wij bieden tevens exportdiensten op locatie. Informeer naar de mogelijkheden.
Aan onze advertenties kunnen geen rechten worden ontleend. Garantiepakketten zijn in overleg mogelijk.
Interesse in één van onze occasions? U bent van harte welkom in onze showroom.
bij geen gehoor whatsapp : 06-87433256
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























