
Volkswagen Golf - 2.0 TSI GTI 265 PK 8.5 / PANO / CRYSTAL ICE BLUE / IQ LIGHT / HARMAN KARDON / ACC / TREKHA
Algemeen
| Prijs | € 43.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 25.325 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 oktober 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JDR-92-H |
| Datum deel 1 | 04-10-2024 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 196 kW (266 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1354 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 720 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | augustus 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2024 - 2026
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 5,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.950 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 179 x 147 cm
Wielbasis: 262 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
CO₂-uitstoot: 165 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Car Store Cornelissen Broekstraat 7B 5711CT SOMEREN, NL 0629733205 http://www.carstorecornelissen.nl info@carstorecornelissen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- premium metaalkleur
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Wij zijn alleen geopend op afspraak!
Bij interesse of voor een afspraak kunt u contact opnemen met 06-29733205 (Jochem) of via info@carstorecornelissen.nl
Wij zijn Car Store Cornelissen, een jong en dynamisch bedrijf wat zich specialiseert in de in- en verkoop van jonge sportieve auto's. Al onze auto's zijn door ons persoonlijk geselecteerd, en daardoor voorzien van de juiste opties en accessoires. Wij kopen uitsluitend in bij betrouwbare adressen waardoor de kwaliteit en fabrieksgarantie gewaarborgd blijft.
Al onze auto's worden aangeboden voor een scherpe meeneemprijs. De auto's beschikken altijd over een geldige apk. Een nieuwe APK, onderhoudsbeurt en aanvullende garantie is mogelijk. Voor meer informatie hierover kunt u altijd contact opnemen of u wordt hierover geadviseerd bij ons in de showroom.
Waarom zou u uw nieuwe auto direct betalen? Bij Car Store Cornelissen kunt u zowel particulier als zakelijk gebruik maken van diverse vormen van financieren. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen of u wordt hierover geadviseerd bij ons in de showroom.
Doordat wij vaak onderweg zijn om de juiste auto's in te kopen werken wij uitsluitend op afspraak. Bezichtiging is mogelijk van maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 18:00 en op zaterdag van 10:00 tot 17:00. Afspraak buiten de reguliere openingstijden is ook mogelijk, neem hierover contact met ons op.
VOOR VRAGEN OF BEZICHTIGING NEEM CONTACT OP MET 06-29733205 (JOCHEM CORNELISSEN)
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































































![BMW iX - xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%} (INCL-BTW) *PANO | LEATHER | TOPV](https://cdn.autowereld.nl/I761251918/240x180/bmw-ix-xdrive40-high-executive-77-kwh-incl-btw-pano-head-up-leather-topview-full-led.jpg)




