
€ 17.995
| Prijs | € 19.499 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 175.817 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 25 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GGG-42-H |
| Datum deel 1 | 30-08-2017 (import) |
| Topsnelheid | 248 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1337 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 248 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 180 x 149 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Isofix
- Startknop









![Mazda 2 - 2 1.5 Skyactiv-G S [ Cruise, Bluetooth, LM-Velgen ]](https://cdn.autowereld.nl/I761697699/240x180/mazda-2-1-5-skyactiv-g-s-cruise-bluetooth-lm-velgen.jpg)




























