
Volkswagen Golf - 6 1.4 Team Navigatie Bluetooth Cruise PDC
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 185.704 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-06-2010 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1117 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- bluetooth
- bochtenverlichting
- dagrijverlichting
- isofix
- Koplampsproeiers
- metallic lak
- Multimedia systeem
- Stoelverwarmingen
- Touchscreen
- twee sleutels
- USB aansluiting
= Bijzonderheden =
Opties:
Climate control (gescheiden aut. airco), cruise control, alarm, parkeersensoren voor en achter, parkassist (auto stuurt zelf bij inparkeren), stoelverwarmingen, uitgebreide multimedia & navigatie systeem met bluetooth, usb aansluiting, muziek streaming, aut. verlichting, aut. dimmende binnenspiegel, regensensor, armsteun voor en achter, ski luik, leren stuur, boordcomputer, elektrische ramen, elektrische en verwarmde spiegels, centrale deurvergrendeling op afstand, twee klapsleutels, stuurbekrachtiging, isofix, ABS, ESP, airbag, airbag passagier, side airbags, gordijn airbags, knie airbag, in hoogte verstelbare stoelen en stuur, achterbank in delen neerklapbaar, getinte glas, koplampsproeiers, mistlampen, dagrijverlichting.
Beschrijving:
Een prachtige en zeer luxe uitgevoerde Volkswagen Golf 6 1.4 Team van juni 2010. De Golf verkeert van binnen en van buiten in een keurig nette staat en hij rijdt, remt, koppelt en schakelt perfect. De auto is perfect onderhouden en het onderhoudsboekje is compleet ingevuld en afgestempeld. Alle boekjes, documenten en sleutels zijn aanwezig en de historie van de auto is van A tot Z volledig aantoonbaar. Deze Golf is uitgevoerd met de betrouwbare 1.4 motor met distributieriem dus niet de beruchte TSI met kettingproblemen. De distributieriem is ook vervangen bij 122.350km in april 2022. Dit is de luxe Team uitvoering en de auto is voorzien van vele opties zoals o.a. climate en cruise control, stoelverwarmingen, parkassist (aut. inparkeren), navigatie, bluetooth, alarm, etc. Een goed onderhouden, betrouwbare en luxe Golf die geschikt is voor jaren rijplezier. De auto wordt compleet rijklaar afgeleverd met een onderhoudsbeurt en een nieuwe apk-keuring voor de scherpe all-in prijs van € 5950,-.
De auto wordt afgeleverd op originele 15 inch wielen, de getoonde 18 inch nieuwe velgen met nieuwe banden kunnen worden geleverd tegen een meerprijs van slechts €795,-. Wij hebben verschillende sets velgen op voorraad, de auto kan ook afgeleverd worden met andere velgen.
Kwaliteit! Dat is wat wij al meer dan 18 jaar nastreven. Time Cars bestaat sinds 2007 en staat met meer dan 18 jaar ervaring garant voor betrouwbaarheid en vakmanschap. Onze auto’s worden met grote zorg geselecteerd, hierdoor bent u verzekerd van betrouwbare voertuigen met gegarandeerde originele kilometerstanden, volledig aantoonbaar en ondersteund door een complete onderhouds- en documentatiehistorie. Zo koopt u bij ons geen onbekende importauto, maar een zorgvuldig geselecteerde auto waarvan de kilometerstand gegarandeerd en volledig aantoonbaar is. Al onze auto’s worden vóór verkoop uitgebreid gecontroleerd en bij aflevering standaard voorzien van een nieuwe APK-keuring en een onderhoudsbeurt. Daarnaast worden alle voertuigen professioneel gepoetst en grondig gereinigd. Onze prijzen zijn all-inclusive; dit betekent dat wij geen extra aflever- of rijklaarmaakkosten berekenen.
Al onze auto's staan binnen in onze verlichte showroom en kunnen ook ’s avonds op afspraak bezichtigd worden. Overschrijven (tenaamstelling) verzorgen wij zelf en is 7 dagen per week kosteloos mogelijk. Inruil en garantiepakketten behoren ook tot de mogelijkheden.
Wij zijn 7 dagen per week van 09.00 uur tot 20.00 uur alleen op afspraak geopend. Voor informatie of voor het maken van een afspraak zijn wij altijd te bereiken onder nummer 06-54650295.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























