
Volkswagen Golf - 6 GTD DSG, Dakje, Carplay, Keyless, Dynaudio
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 321.425 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NF-765-L |
| Datum deel 1 | 29-10-2010 (import) |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 220 km/u
GVW: 1.910 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 142 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Mistlampen adaptief
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Advance-pakket (Bi-xenon koplampen, Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Koplampreiniging, Koplampreiniging, Mistlampen voor, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Distributieriem vervangen
- DynAudio
- Leder-pakket (Lederen interieur, Lendesteunen (verstelbaar), Voorstoelen verwarmd)
- Onderhoud historie aanwezig
- Parkeersensoren defect
= Bijzonderheden =
Nieuw binnen bij Autobedrijf Olde Heuvelt:
Deze schitterende Volkswagen Golf 2.0 TDI GTD. Dit betreft een full-option GTD, deze auto beschikt over de juiste optie's en extra's zoals: DSG, Dakraam, Dynaudio, Carplay, Multifunctioneel stuurwiel, 5 Deurs, Automatisch Inparkeren, DCC Onderstel, Elektrische Ramen, Elektrische Stoelen, Keyless, Volleder, Cruisecontrol. Ook is de complete historie aanwezig en is recent de distributie met waterpomp vervangen en alle kwaaltjes motorisch opgelost zoals: Vliegwiel, Mechatronic, DSG en Motor Optimalisatie, 4x Nieuwe banden (Michelin), ZGAN APK.
Autobedrijf Olde Heuvelt is een jong bedrijf, wie zich specialiseert in de verkoop van unieke occasions gericht op de sportieve kant in de automotive.
Wij bieden onderstaande mogelijkheden naast de verkoop van onze occasions :
Inruil
Financiering
Chiptuning
Onderhoud
7 dagen per week bereikbaar
Op afspraak geopend
Met vriendelijke groet,
Pascal Olde Heuvelt
Autobedrijf Olde heuvelt
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































