
Volkswagen Golf - 7 1.2 TSI Comfortline Airco Trekhaak Nap
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 197.305 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-SKJ-81 |
| Datum deel 1 | 23-10-2013 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1110 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 180 x 145 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- 6-versnellingen
- achterbank in delen neerklapbaar.
- APK
- Armsteun voor
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket (Multifunctioneel lederen stuurwiel, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- derde remlicht
- Elektrische ramen voor
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- isofix
- Mistlampen voor
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- signaal vergeten verlichting
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
Voor een uitgebreid overzicht van onze voorraad raadpleegt u onze website
www.degaardeautos.nl of bel met 0630063339
info@degaardeautos.nl
Ook voor uw autoverzekering kunt u bij ons terecht.
Aan de informatie kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie kan onjuistheden of typefouten bevatten.
De Gaarde Auto's kan te allen tijde wijzigingen aanbrengen.
-EXPORT DIENSTEN EN DOCUMENTEN LEVEREN WIJ OOK!
-EXPORT DOCUMENTS AND SERVICES WE ALSO PROVIDE!
-EXPORT DOCUMENTE UND DIENSTLEISTUNGEN BIETEN WIR AUCH!
-EXPORTDOCUMENTS I USLUGI SWIADCZYMY RÒWNIEZ!
Kvk:57987173
Bankrekening:NL89 INGB 0008 1849 27
Tot ziens in Nieuw-Vennep
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































