
Volkswagen ID.4 - Pro Limited Edition 77 kWh accu 210 kW / 286 PK SU Achteruitrijcamera | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 44.895 |
| Prijs excl. BTW | € 37.223 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2027 |
| Kilometerstand | 15 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-05-2027 |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Moonstone grey unilak zwart dak |
| Gewicht | 2036 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2020
Referentienummer: 252594
Productienummer: 252594
Aandrijving
Actieradius: 561 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accu: 79 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 8 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 165 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 29 minuten
Interieur
Interieur: Soul black-platinum grey/platinum grey- soul black, Velours
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: a-point Basis(online verkoop):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen 'Bergen', 19 inch lichtmetaal in zwart (C1I)
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- Koplampverlichting LED (8IR)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatie 'Innovision Pro' (32,8 cm), 6+1 luidsprekers
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia Pakket (RD8)
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
- Vehicle-to-load
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























