
Volkswagen ID.4 - Pro Limited Edition Plus 77 kWh | 286 PK | Adaptive Cruise Control | Climate Control | Pan
Algemeen
| Prijs | € 46.840 |
| Prijs excl. BTW | € 38.830 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.500 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 12 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHT-89-L |
| Datum deel 1 | 12-05-2026 |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Grenadilla Black |
| Gewicht | 2039 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Koppel: 560 Nm
Aandrijving
Actieradius: 553 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.690 kg
Afmetingen (LxB): 458 x 185 cm
Wielbasis: 277 cm
Accu
Accu: 77 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 8 uur
Accu snellaadvermogen: 175 kW
Interieur
Interieur: Soul black, Velours
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 16,2 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 271 - € 296 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket Gebruikt:
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 1 Jaar geldige APK, 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Grenadill Black (0E0E)
- Velgen 'Bergen', 19 inch lichtmetaal in zwart (C1I)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light) (8IV)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- verlichte grille/strip
- verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia Pakket (RD8)
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- ergonomische voorstoelen
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- 5.000 km of 6 maanden onderhoudsvrij afhankelijk van wat als eerste bereikt wordt
- Fabrieksgarantie
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Wealer is het aanspreekpunt voor al uw autozaken. Wij zijn officieel dealer in de regio Limburg voor de merken Volkswagen, Audi, Škoda, SEAT en Volkswagen Bedrijfswagens. Wealer bestaat uit dealer- en servicevestigingen. Met 7 vestigingen in Heerlen, Sittard, Roermond, Maastricht, Venlo, Venray én Panningen is er altijd een vestiging bij u in de buurt waar u terecht kunt.
Disclaimer:
We waarderen uw interesse in Wealer en het bezoek aan onze website. De informatie op deze site is met grote zorg samengesteld en bedoeld om zo actueel en accuraat mogelijk te zijn. Toch kunnen wij niet uitsluiten dat bepaalde gegevens onjuist, onvolledig of verouderd zijn. Onze auto’s worden geplaatst via een geautomatiseerd advertentiesysteem, waarbij optielijsten automatisch worden ingevuld. Hierdoor kunnen afwijkingen in de daadwerkelijke uitvoering voorkomen. Wij adviseren u daarom altijd om te verifiëren of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of onjuist vermelde opties in de tekst. Hoewel wij streven naar volledige en correcte informatie, kunnen er geen rechten worden ontleend aan deze advertentie. Wealer BV is niet aansprakelijk voor eventuele typ- of weergavefouten in de vermelde specificaties Wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden.
Hoeveel kost een Volkswagen ID.4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























