Let op! Geld lenen kost geld
Volkswagen Kever Cabriolet - 1303i M1260 - AutoWereld.nl
 

Volkswagen Kever Cabriolet - 1303i M1260

1979, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Zilver
€ 49.500
612 km

Algemeen

Prijs € 49.500
Bouwjaar 1979
Kilometerstand 612 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 4
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 -
Motorvermogen 37 kW (50 pk)
Aantal deuren -
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Zilver
Oorspronkelijke kleur Zilver
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Metropole Classics BV
Meubellaan 1

6651KV Druten

0031653328817

www.metropole.nl

Extra informatie

Nieuw: Ja
Tellerstand: 380 mijlen
Interieur: Zwart, Skai
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Metropole Classics BV Meubellaan 1 6651KV DRUTEN, NL 0031653328817 http://www.metropole.nl sales@metropole.nl

Van de Volkswagen Kever werd in 1948 een tweezits cabrioletversie gepresenteerd. Bij deze uitvoering, ontworpen door carrosseriebouwer Hebmüller, werd het dak in een ruimte tussen de twee stoelen en het motorcompartiment gevouwen. Hebmüller kreeg een order voor 2000 exemplaren. Nadat hiervan 696 stuks waren afgeleverd legde een brand de fabriek grotendeels in de as. De productie werd nog wel hervat, maar in totaal werden slechts 750 exemplaren gebouwd voordat de fabriek in 1952 wegens financiële problemen werd gesloten. Tegenwoordig zijn Hebmüller Kevers een fortuin waard.

Daarna werd de Volkswagen Kever Cabrio geproduceerd door carrosseriebouwer Karmann in Osnabrück. Karmann bouwde een vierzitsuitvoering. Omdat het dak nu niet achter de voorstoelen kon verdwijnen, werd het op de carrosserie opgevouwen, net als de kap van een kinderwagen. Op basis van de Kever bouwde Karmann van 1955 tot 1979 ook de Volkswagen Karmann Ghia.Daarna werd de Volkswagen Kever Cabrio geproduceerd door carrosseriebouwer Karmann in Osnabrück. Karmann bouwde een vierzitsuitvoering. Omdat het dak nu niet achter de voorstoelen kon verdwijnen, werd het op de carrosserie opgevouwen, net als de kap van een kinderwagen. Op basis van de Kever bouwde Karmann van 1955 tot 1979 ook de Volkswagen Karmann Ghia.

De auto is uitgeleverd in de USA en is daarna naar Duitsland geexporteerd. Wij konden de auto kopen in Duitsland. Het is een nagel nieuwe Volkswagen Kever 1303 I met maar 380 miles !
Deze auto beschikt over Duitse registratie.

Bij Metropole in Druten vindt u 30.000 m² autobeleving onder één dak. Het museum toont een van de grootste privécollecties van Europa, die bestaat uit meer dan 400 auto’s, vrachtauto’s, motorfietsen en automobilia. Alles is uitgebreid te bezichtigen. In de showroom van het bijbehorende autobedrijf vindt u een uitgebreide selectie van de mooiste en meest unieke oldtimers en youngtimers. Stuk voor stuk auto’s die het predikaat ‘collectable’ verdienen.
Het museum is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 10:00 tot 16:00 uur. De showroom is geopend van woensdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 en op zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Wij zijn toegankelijk voor mindervaliden.

U bent van harte welkom bij Metropole!

Hoeveel kost een Volkswagen Kever Cabriolet verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Metropole Classics BV

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken