
Volkswagen Kever - Silverbug 1200
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | April 1982 |
| Kilometerstand | 18.584 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HS-47-KJ |
| Datum deel 1 | 01-04-1982 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 25 kW (34 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1192 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zilver |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver |
| Gewicht | 790 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 1982 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Getint glas
Extra informatie
Zeldzaam fraaie Silverbug, in erg mooie originele staat!
Volkswagen Kever Silverbug 1200
- Kenteken: HS-47-KJ
- Merk: Volkswagen
- Model: Kever Silverbug
- Tellerstand: 18584 KM
- Carrosserievorm: Overig
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1982
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zilver
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 25 kW / 34pk
- Aantal zitplaatsen: 4
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Getint glas
- Metaalkleur
De Volkswagen Silverbug was een mijlpaal in de wereldse automobielhistorie. Met de naam "Silverbug" werd de 20 miljoenste VW Kever op het toneel gezet, als eerbetoon voor de zo succesvolle Volkswagen Kever. Op 15 mei 1981 loopt in Mexico de 20 miljoenste VW Kever van de lopende band hetgeen gevierd werd met een "Sondermodell" ; de Silverbug! Deze fraaie en inmiddels zeldzame uitvoering werd in een beperkte oplage van 3700 stuks gebouwd. En dat is een druppel op een gloeiende plaat van 20.000.000 stuks op dat moment!
De Silverbug was zeer herkenbaar aan de fraaie zilver metallic lak met zwarte biezen over de flanken met daarop duidelijk de typenaam Silverbug. Als extra kreeg de Kever extra chroom sier ringen in de wielen en in het interieur een aantal extra's zoals een controlelamp voor de nieuwe gescheiden reminrichting, een FM en Middengolf radio met luidspreker en op de versnellingspook het zelfde logo als op de motorkap verwijzend naar de 20 miljoenste Kever. De stoelbekleding was zwart-wit geblokt alsof er een finish was behaald! De comfortabele stoelen met hoofdsteunen waren een echte blikvanger.
Nieuw in onze showroom is dit exemplaar, geheel gerestaureerd en helemaal in originele staat. Deze nieuw in Nederland geleverde Silverbug heeft slechts twee eigenaren gehad. De Kever is werkelijk in bijzonder fraaie conditie en in uitstekende staat. De techniek bestaat uit een 1200cc 34 PK sterke boxer met een soepel schakelende versnellingsbak. Hoewel 1200 cc in absolute zin niet veel is, kunnen we je verzekeren dat de Kever prima mee kan in het dagelijkse verkeer.
De Silverbug krijgt deze week nog nieuwe schokbrekers en treeplanken, niet omdat ze slecht zijn. We willen een perfecte zeldzame Silverbug niet te kort doen. Alleen het allerbeste!
Nu te koop voor 14.950,- Euro bij VW Classics
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl
www.vwclassics.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Kever verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































