
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Comfortline DSG AIRCO CRUISE CARPLAY
Algemeen
| Prijs | € 12.499 |
| Prijs excl. BTW | € 10.504 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 164.217 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-570-JB |
| Datum deel 1 | 23-10-2019 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 399): Garantiepakket: 6 maanden of 15.000KM
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Executive-pakket (Alarm klasse 3, DAB-ontvanger, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium, WiFi voorbereiding)
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED koplampen)
- Licht en zicht-pakket
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.0 TSI Automaat,
Auto verkeerd in topstaat en is afkomstig van de eerste eigenaar.
Geheel schadevrij en dealeronderhouden.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Inruil is Mogelijk.
Wij zijn RDW Erkend.
al onze auto`s staan te koop tegen scherpe internet prijzen.
wij rekenen geen afleverkosten.
Openingstijden:
Maandag t/m Zondag 09:00-21:00
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om van tevoren even te bellen
06-49759247
Vanaf 1-1-2026 is de nieuwe wetgeving ingegaan waardoor contante betaling boven de €3000,- niet meer mogelijk zijn.
Controleer a.u.b. uw banklimiet 4 uur voor verwachte aankoop om vertragingen bij direct afhaal te voorkomen!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























