
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Comfortline Navigatie Carplay Adaptive Cruise DAB+ PDC
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Prijs excl. BTW | € 10.863 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 132.434 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-034-GX |
| Datum deel 1 | 28-05-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Reef blue |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 175 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Titaanzwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4 l/100km (1 op 25,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Leaseprijs: € 144 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 15"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- armsteun voor
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Executive-pakket (Apple Carplay/Android Auto, draadloze telefoonlader)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Licht en zicht-pakket (dimlichten automatisch)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
De auto van uw keuze tegen een scherpe bodemprijs. Die vindt u bij Auto Keijzers. Maar we doen meer. We bieden u de keuze uit een aantal aanvullende dienstenpakketten. Zo meenemen kan altijd, maar kiest u voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een auto koopt waar zorg aan besteed is. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit 2 afleverpakketten. En wel of geen inruil. Vraag naar de mogelijkheden! NATIONALE AUTOPAS EN ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG. Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. 2 koopzondagen per maand. Kom naar onze showroom. Altijd 500 hoogwaardige occasions op voorraad. Wilt u informatie en inruilen bel dan onze verkoopadviseurs. GELD VRIJMAKEN? WIJ BETALEN OOK TOE OP EEN GOEDKOPE AUTO! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























