
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Comfortline Panodak Xenon PDC 100% Onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 17.450 |
| Prijs excl. BTW | € 14.682 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2021 |
| Kilometerstand | 101.967 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 21 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-993-BR |
| Datum deel 1 | 21-04-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1096 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
Overig
- nationale autopas
= Bijzonderheden =
Prachtige Polo Tsi automaat van eerste eigenaar, auto is altijd dealer onderhouden.
Servicekosten €695,-
Wordt rijklaar geleverd inclusief uitgebreide technische check, onderhoudsbeurt en 6 maanden volledige garantie.
Al onze auto's worden geselecteerd en staan garant voor hoge kwaliteit!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























