
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Comfortline Rijklaarprijs Incl. afleveringsbeurt en 12 maanden BOVAG-garantie | Ad
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | Februari 2021 |
| Kilometerstand | 49.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-682-PS |
| Datum deel 1 | 26-02-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 71 kW (97 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1055 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2018 - aug. 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.610 kg
Afmetingen (LxBxH): 417 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: CarProf Gebr. Schenkels Collse Hoefdijk 9 5674VL NUENEN, NL 0402832339 http://Carprof.nl/nuenen Schenkels@carprof.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Lederen stuurwiel
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Adaptieve cruise control
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor en achter, Parkeer assistent)
- stuur multifunctioneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
De getoonde prijs is inclusief afleveringsbeurt en 12 maanden BOVAG-garantie.
Wilt u een afspraak maken voor een bezichtiging of proefrit? Of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op via 040-2832339 of Schenkels@carprof.nl . CarProf Gebr. Schenkels is een familiebedrijf in Nuenen (NB) dat gespecialiseerd is in de merken Skoda, Seat, Volkswagen en Ford. Wij ontzorgen u in de zoektocht naar uw volgende auto! Graag heten wij u van harte welkom in onze showroom voor een kennismaking. Naast de verkoop en inkoop van auto's, kunt u bij ons ook terecht voor: auto-onderhoud aan alle merken ongeachte leeftijd, de Apk-Keuring, reparaties, een aankoop-keuring, diagnose - storing, bandenservice (bandenwissel, bandenaanschaf, uitlijnen), schadeherstel en airco- onderhoud. Ons bedrijf is lid van BOVAG, waardoor u zeker bent van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid en kwaliteit. Wij moeten aan strenge eisen voldoen om lid te zijn. Door regelmatige controles wordt erop toegezien dat wij hieraan ook blijven voldoen. Wilt u deze auto bekijken of een proefrit maken? Dan adviseren wij u om ons vooraf even te bellen om teleurstelling te voorkomen.
Wij verwelkomen u graag! Tot ziens bij CarProf Gebr. Schenkels.
(Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.)
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























