
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Comfortline VERWACHT | ADAPTIEVE CRUISE | NAVIGATIE | APPLE CARPLAY | PDC | AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | Mei 2021 |
| Kilometerstand | 100.667 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-943-FP |
| Datum deel 1 | 08-05-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Limestone grey |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxB): 405 x 175 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Titaanzwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airconditioning "Climatic" (PH1)
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- Limestone Grey metallic (Z1Z1)
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Licht- en zichtpakket (dimlichten automatisch) (PLA)
- Middenarmsteun (6E3)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Hengelo
Mark Slotboom: 06–12826057
Aleksander Ametovich: 06–21937750
Chris Koershuis: 06–11167923
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























