
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG 95PK | Highline Business R | Panoramadak | LED | Origineel NL | Dealeronderhou
Algemeen
| Prijs | € 19.695 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 99.908 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 05 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-796-BX |
| Datum deel 1 | 26-04-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 71 kW (97 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Reef Blue (blauw metallic) |
| Gewicht | 1096 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2019 - aug. 2021
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 407 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
Garantie: AutoMarque Standaard
Garantie: Kies jouw afleverpakket:
AutoMarque Standaard (€0):
Carcheck op maar liefst 25 punten
Vloeistofcontrole
Tenaamstelling voertuig
Professionele reiniging binnenzijde
Professionele poetsbeurt buitenzijde
Geldige APK
AutoMarque Plus V.A. (€495)*:
Carcheck op maar liefst 25 punten
Vloeistofcontrole
Tenaamstelling voertuig
Professionele reiniging binnenzijde
Professionele poetsbeurt buitenzijde
Nieuwe APK
3 maanden garantie
Onderhoudsbeurt
Beschikbare afleverpakketten:
- AutoMarque Standaard (zonder meerprijs): | Carcheck op maar liefst 25 punten | Vloeistofcontrole | Tenaamstelling voertuig | Professionele Reiniging binnenzijde | Poetsbeurt buitenzijde | Geldige APK |
- AutoMarque Plus (€ 995): | Carcheck op maar liefst 25 punten | Vloeistofcontrole | Tenaamstelling voertuig | Professionele reiniging binnenzijde | Poetsbeurt buitenzijde | 3 maanden garantie | Onderhoudsbeurt |
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: AutoMarque Parallelweg 11H 3931MS WOUDENBERG, NL 0307859835 http://www.automarque.nl info@automarque.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 16"
- R-Line Exterieur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Advance-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Koplampen adaptief, LED koplampen)
- Apple Carplay/Android Auto
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, LED koplampen)
- R-Line Exterieurpakket (WIE)
- Telefoon draadloos oplaadbaar (9ZV)
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Achterlichten led, in donkerrood uitgevoerd (8SK)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Assistance pakket plus (W07)
- Bijrijderstoel, in hoogte verstelbaar (PBF)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Led pakket (W91)
- Middenarmsteun (6E3)
- Spraakbediening (QH1)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vermoeidheidsherkenningsysteem (aanbevolen rusttijd) (EM1)
Bij AutoMarque draait alles om jouw autobeleving! Wij zijn gepassioneerd door auto's en techniek, en dat voel je in elke stap van het aankoopproces. Bij ons vind je eerlijkheid, transparantie en persoonlijk contact, zodat de aankoop van jouw nieuwe auto een plezierige ervaring wordt.
Onze auto's voldoen aan de hoogste normen en ondergaan een uitgebreide Carcheck van maar liefst 25 punten. Dit garandeert dat je een betrouwbare auto aanschaft zonder noemenswaardige schade of verborgen gebreken.
Kies jouw afleverpakket:
AutoMarque Standaard (€0):
Carcheck op maar liefst 25 punten
Vloeistofcontrole
Tenaamstelling voertuig
Professionele reiniging binnenzijde
Professionele poetsbeurt buitenzijde
Geldige APK
AutoMarque Plus V.A. (€495)*:
Carcheck op maar liefst 25 punten
Vloeistofcontrole
Tenaamstelling voertuig
Professionele reiniging binnenzijde
Professionele poetsbeurt buitenzijde
Nieuwe APK
3 maanden garantie
Onderhoudsbeurt
Bij AutoMarque zorgen we ervoor dat jouw nieuwe auto in topstaat aan je wordt overhandigd. Heb je vragen of is er iets specifieks waar je meer over wilt weten? Neem gerust contact met ons op! Wij staan voor je klaar.
Wij zijn 7 dagen per week op afspraak geopend.
*AutoMarque Plus afleverpakket
€495 voor auto's tot €10.000
€695 voor auto's tot €15.000
€995 voor auto's boven €15.000
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























