
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG Comfortline
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Prijs excl. BTW | € 11.744 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 83.283 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFT-89-N |
| Datum deel 1 | 23-11-2020 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1096 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | september 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
GVW: 1.660 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal handzenders: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- Aluminium velgen
- Executive-pakket (Alarm klasse 3, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium)
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
= Bijzonderheden =
Deze mooie Volkswagen Polo met 1.0 TSI DSG 7-traps automaat wordt afgeleverd met de onderhoudsbeurt volgens de richtlijnen van de fabriekant met een nieuwe APK.
Wij zijn op werkdagen geopend van 08;00 tot 18:00 maar wij adviseren u om vooraf te bellen of de auto nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























