
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG l 3x R-Line l FULL OPTION l 1ste eigenaar l FABRIEKSGARANTIE
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 2.291 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JVL-29-G |
| Datum deel 1 | 01-07-2024 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1107 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
GVW: 1.660 kg
Interieur: Antraciet, Stof
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket Basis: Dit standaardpakket is gratis inbegrepen bij uw occasion en bestaat uit: Wettelijke garantie Minimaal 3 maanden apk Controle volgens de normen van Trivera We poetsen en reinigen het in- en exterieur van uw auto grondig
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaal-/micakleur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Open dak
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dubbele airbag
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.0 TSI DSG 3x R-Line | Full Option | PANO | 1ste eigenaar | Fabrieksgarantie
Direct van de dealer en nagenoeg als NIEUW. Vol trots bieden wij deze uitzonderlijk bomvolle en vrijwel nieuwe Volkswagen Polo 1.0 TSI DSG 3 x R-Line aan. Deze auto is rechtstreeks afkomstig van de eerste eigenaar, via inruil verkregen bij de dealer, en heeft slechts 2.450 kilometer gereden. Daarnaast valt deze Polo nog volledig binnen de fabrieksgarantie, wat garant staat voor zorgeloos rijden en maximale zekerheid.
Deze dikke uitvoering betreft 3x R-Line configuratie met een sportieve en hoogwaardige uitstraling. Het exterieur wordt gekenmerkt door de dynamische R-Line styling, die de Polo een krachtige en moderne look geeft. De eerste eigenaar heeft alle opties aangeklikt bij de aanschaf!
Het interieur biedt een hoog comfortniveau met een duidelijke focus op kwaliteit, ergonomie en gebruiksgemak. De afwerking is zoals u van Volkswagen mag verwachten: solide, verfijnd en duurzaam. Dankzij het panoramische schuif-/kanteldak wordt het interieur overspoeld met natuurlijk licht, wat zorgt voor een ruimtelijk en premium gevoel tijdens iedere rit.
Onder de motorkap bevindt zich de efficiënte en krachtige 1.0 TSI turbomotor, gekoppeld aan de soepele DSG-automaat. Deze combinatie staat garant voor comfortabele, stille en tegelijkertijd dynamische rijeigenschappen. Zowel in stadsverkeer als op de snelweg biedt deze Polo een uitgebalanceerde rijervaring met lage gebruikskosten.
Kortom: een prachtige en full option, sportieve en luxe uitgevoerde Volkswagen Polo die direct klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of plan direct een proefrit.
Disclaimer: Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































































