
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG R-Line | Pano | IQ | Clima | Camera
Algemeen
| Prijs | € 27.840 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 14.532 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 juni 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJS-85-T |
| Datum deel 1 | 24-06-2024 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1103 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2024 - 2026
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 407 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Bekleding: Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: J&M Automotive Willemsstraat 39 6662DJ ELST GLD, NL 0610480449 https://jenmautomotive.nl/ jm_automotive@outlook.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA1)
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- App-Connect smartphone-integratie (9WT)
- Apple Carplay/Android Auto
- Ascot Grey (6U6U)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Digital Cockpit Pro (26 cm) (9S0)
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- kleur grijs
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Mistlampen voor inclusief bochtenverlichting (8WH)
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control) (7X2)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur multifunctioneel
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
= Bijzonderheden =
Deze Polo R-Line van 2024 is afkomstig van de eerste eigenaar, kilometerstand aantoonbaar, dealer onderhouden, staat volledig in zijn 1ste lak en heeft een schadevrij verleden, verkeert in uitstekende staat. De auto wordt geleverd met fabrieksgarantie tot 24-06-2026 voor volledige zekerheid.
Biedt een perfecte mix van stijl, efficiëntie en sportiviteit. Het sportieve exterieur, met de R-Line styling, een bijzonder mooie kleur, 17-inch velgen en verfijnde aerodynamische accenten, trekt zeker de aandacht. Het interieur is uitgerust met sportieve stoelen, Panoramadak en een 8-inch touchscreen, een digitaal instrumentenpaneel.
De 1.0-liter TSI motor levert 95pk, wat resulteert in een vlotte acceleratie en een soepele rit. De DSG-transmissie zorgt voor snelle en nauwkeurige schakelmomenten, terwijl de dynamische rijervaring wordt versterkt door het sportonderstel. Voor extra gemak en veiligheid zijn voorzieningen zoals, adaptieve cruisecontrol, parkeersensoren, iQ.LIGHT en lane assist aanwezig. Het infotainmentsysteem ondersteunt zowel Apple CarPlay als Android Auto, voor optimale connectiviteit onderweg.
Leaseopties:
Naast koop is het ook mogelijk om deze Volkswagen Polo R-Line te leasen! Wij bieden flexibele leasevoorwaarden die aansluiten op jouw wensen en budget. Voor meer informatie over de leasemogelijkheden, neem contact met ons op.
Wij zijn alleen geopend op afspraak, graag bellen van tevoren om teleurstelling te voorkomen!
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Max [ PANO+CAMERA+20 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I761948489/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-max-pano-camera-20-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)




























































