
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Go Pano|PDC|Carplay
Algemeen
| Prijs | € 18.495 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 68.273 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KGG-23-V |
| Datum deel 1 | 08-09-2022 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1072 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 407 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot: 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- File-assistent
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.0 TSI GO – Stijlvol, zuinig en helemaal van nu
Deze sportieve en comfortabele Volkswagen Polo 1.0 TSI GO combineert een frisse uitstraling met fijne rijeigenschappen en moderne technologie. Dankzij het panoramadak geniet je onderweg van extra licht en ruimtegevoel, terwijl Apple CarPlay zorgt voor slimme en eenvoudige connectiviteit tijdens iedere rit.
Of het nu gaat om dagelijks gebruik, zakelijke kilometers of weekendritten: deze Polo staat garant voor comfort, betrouwbaarheid en rijplezier. Een nette en complete auto die direct een goede indruk maakt.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Fouten zijn immers nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
U kunt ons ook bereiken via WhatsApp op 06-20467772 en eventueel foto’s van uw inruilauto naar ons doorsturen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























