
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business 3x R-line 5drs. Pano Virtual Dashboard Cruise Clima Stoelverw
Algemeen
| Prijs | € 10.999 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 198.888 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-609-TS |
| Datum deel 1 | 12-03-2021 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 146 cm
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- achteruitrijcamera
- Adaptieve Cruise Control
- Apple Car Play
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DESIGNO
- elektrisch schuif-/kanteldak
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- Nationale Auto Pas ( NAP )
- Nieuwe APK
- Onderhoud Boekje Aanwezig
- R-Line
- Stoelverkoeling
- USB en AUX
- Virtual Cockpit
= Bijzonderheden =
- Adaptieve Cruise Control
- Stoelverwarming
- 3 x R Line
- Panorama Dak
- Schuifdak Elektrisch
- Climate Control
- Airco
- Parkeersensoren
- 2 SLeutels
- Virtual Dashboard
Op Zaterdag SOMS eerder GESLOTEN altijd even bellen
Door onze grote voorraad zijn we via mail en whatss app zeer slecht bereikbaar bij vragen of interesse BELLEN AUB!!!
VIA MARKTPLAATS CHAT WORDT NIET GEREAGEERD ( Niet omdat we niet willen maar omdat het gewoon niet haalbaar is gezien de gemiddeld 500 berichten die we er op krijgen is het niet mogelijk te filteren en te antwoorden voor vragen gelieve te bellen )
PROEFRIJDEN op AFSPRAAK!!!!
Inruil en Financiering Mogelijk!!!!
Bel voor meer informatie 06 23 59 19 35
www.auto-op-afspraak.nl
www.autoopafspraak.nl
Auto op Afspraak
Touwbaan 1
2352cz Leiderdorp
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























