
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business R | Automaat | Cruise control | CarPlay | Camera | Panoramadak |
Algemeen
| Prijs | € 19.900 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 94.343 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 03-06-2020 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Reef Blue Metallic (blauw metallic) |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kanaalstraat 24
4905BJ Oosterhout
0162438111
www.autobedrijfhoefnagel.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 187 km/u
GVW: 1.680 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort (€ 695): 6 maanden zorgeloos onderweg met Hoefnagel huisgarantie!
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (6 maanden garantie); -1/4 tank brandstof, -EV / PHEV minimaal 1 laadkabel aanwezig, -Huisgarantie 6 maanden, -Min. 12 mnd apk, -Onderhoud volgen fabrieksstandaard, -Professioneel reinigen, -Tenaamstelling
- Excellent (€ 995): 1 jaar BOVAG-garantie!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); - 1/2 tank brandstof, -12 maanden bovag garantie, -EV / PHEV minimaal 1 laadkabel aanwezig, -Garantie ui te breiden in combinatie met een Actua verzekering, -Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden (Klasse A), -Internationale mobiliteitsservice, -Min. 12 mnd apk, -Onderhoud volgen fabrieksstandaard, -Professioneel reinigen, -Tenaamstelling
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 17 inch wielen
- Apple carplay / Android auto
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Hoefnagel geeft u de zekerheid die u zoekt!
Autobedrijf Hoefnagel is al ruim 30 jaar actief in de autobranche en staat bij zijn klanten bekend om zijn betrouwbaarheid en klantvriendelijkheid. Het bedrijf is inmiddels uitgegroeid tot 40 enthousiaste vakmensen die u graag van dienst zijn.
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 12 maanden. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoudspakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Ook inruil en financiering is mogelijk bij ons.
Tot ziens bij Autobedrijf Hoefnagel!
Alle gegevens zijn onder voorbehoud van fouten en/of wijzigingen.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























