
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business R|AUTOMAAT|VIRTUAL-COCKPIT|CLIMA|PDC
Algemeen
| Prijs | € 11.495 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 194.183 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 augustus 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-780-PN |
| Datum deel 1 | 31-03-2020 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.650 kg
Afmetingen (LxBxH): 405 x 175 x 145 cm
Wielbasis: 255 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 111 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline Business R|AUTOMAAT|VIRTUAL-COCKPIT|CLIMA|PDC|CRUISE
Hierbij bieden wij een sportieve en rijk uitgeruste uit VW Polo 1.0 TSI Highline Business R aan. De POLO rijdt en schakelt goed en ziet er zowel van binnen als van buiten zeer goed uit. Het interieur is verrassend ruim, in en uitstappen gaat gemakkelijk.
Er staat 194.183 km op de teller(NAP) en is verder voorzien van o.a. AUTOMAAT,Clima,navi, Cruise control airco,radio/CD,elektrisch, pdc, pakket centrale deurvergrendeling en nog veel meer
Voor meer informatie kunt uw gerust contact opnemen op de volgende nummers : 0611766656 of 0639779468
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























