
Volkswagen Polo - 1.0 TSI Highline Business R | Stoelverwarming | ACC | LED | 16” LM Velgen | CarPlay | R-Li
Algemeen
| Prijs | € 16.250 |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 107.183 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-981-TD |
| Datum deel 1 | 06-07-2021 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1102 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 1.660 kg
Wielbasis: 255 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- R-Line Exterieur
- Side skirts
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Digital Cockpit
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED koplampen, LED koplampen)
- Licht en zicht-pakket (Dimlichten automatisch)
- R-Line
- R-line interieur en exterieur
- Style-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
- Winter-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak. Doordat onze voorraad snel wisselt en wij vaak onderweg zijn om auto's in te kopen, verzoeken wij u vriendelijk om altijd even van tevoren contact op te nemen voordat u langskomt, dit om teleurstelling te voorkomen.
Wilt u deze auto rijden zonder in één keer het volledige aankoopbedrag te betalen? Financiële lease biedt de mogelijkheid om de auto in vaste maandelijkse termijnen te betalen, terwijl u gewoon de economische eigenaar bent. Wij informeren u graag over de mogelijkheden!
Neem voor meer informatie of een afspraak contact met ons op via telefoon: 06-49490815, WhatsApp of e-mail: info@trustcars.nl.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























